امکانات لجستیک هنگ‌کنگ

عملیات ما در هنگ‌کنگ حرکتی انقلابی و نوآورانه است. یک شرکت لجستیکی طرف سوم یا 3PL (Third-party Logistics) که متخصص الکترونیک است و یک لابراتوار برای آزمایش که دارای لجستیکی در کلاس جهانی است و قابلیت‌های 3PL !

مرکز بسته‌بندی و لجستیک ما در هنگ‌کنگ اکنون شامل بیش از 5.500 متر مربع بازرسی، بسته‌بندی، و ظرفیت انبار کالا است.

آیا تا کنون این موارد را دریافت نموده‌اید؟

  • قطعاتی که بسته‌بندی نامناسب برای حمل و نقل دارند؟
  • محصولاتی که به درستی از قرار گرفتن در معرض ESD (تخلیه الکترواستاتیکی) و MSL (سطح حساسیت به رطوبت) محافظت نشده‌اند؟
  • قطعاتی که مانند نمونه‌های ارسال شده یا حتی مواردی که مورد آزمایش قرار گرفته یا بازرسی شدند، نیستند؟

این مرکز از کلیه قابلیت‌های بسته‌بندی برخوردار است، بنابراین بیشتر دستگاههای حساس به MSL با کدهای تاریخ منقضی شده را می‌تواند دوباره مهر و موک کند، از نظر لحیم‌پذیری مورد آزمایش قرار دهد، خشک نموده و دوباره دقیقاً در همان مجموعه بسته‌بندی کند (از جمله بسته‌بندی با هیدروژ‌ن‌زدایی؟ baking، نواری و چرخک). (tape & reel and dry pack)

مجموعه توسعه یافته ما، تنها ارائه‌دهنده‌ی لجستیک ANSI/ESD S20.20-2007 است، و مجهز به بازرسان آموزش‌دیده، تکنیسین‌های بسته‌بندی، و مهندسین است.

آیا در هنگ‌کنگ موجودی انبار دارید؟

  • دیگر لازم نیست برای baking یا retaping به خارج از کشور ارسال شوند.
  • محصولات را در مراکزی ذخیره کنید که دارای کنترل‌های استاندارد این صنعت، مانند ESD باشد.
  • هنگامی که حمل بار با بسته‌بندی کامل صورت نمی‌گیرد، دوباره بسته‌بندی به طرز صحیحی انجام می‌شود.
  • قبل از حمل و نقل، محصولات به صورت حرفه‌ای بازرسی می‌شوند.

برای محصول ذخیره شده در هنگ کنگ، ما اولین راه حل برای بسته بندی مجدد و الزامات بازرسی ارائه می دهیم.

واردات حجم بالای محصولات به چین، هزینه‌های بالایی مانند عوارض واردات، هزینه‌های نمایندگی، و هزینه‌های پیک را به دنبال دارد. مرکز ما در هنگ‌کنگ، بازرسی بصری خارجی (EVI) را بر روی جمعیت نمونه‌ها انجام می‌دهد، سپس آن نمونه‌ها را برای روشهای بازرسی پیشرفته و تست الکتریکی به آزمایشگاه شنژن ارسال می‌کند، در حالی‌که سایر محصولات  در هنگ‌کنگ در شرایط ایده‌آل انبارداری باقی می‌مانند.

سپس آن نمونه‌ها با هنگ‌کنگ بازگردانده می‌شوند، آنها با جمعیت محصولات باقیمانده (سایر محصولات مانده در انبار) ترکیب شده و برای حمل و نقل، دوباره بسته‌بندی می‌شوند. این کار موجب حفظ زنجیره مسئولیت و کنترل می‌شود، بدین معنا که می‌دانید قطعات بارگیری شده، همان قطعاتی هستند که تست شده‌اند.

عملیات حمل و نقل کالا از طریق ما (ترانشیب کالا) این اطمینان را به شما می‌دهد که می‌توانید همه محموله را با ارزش خرید کامل اظهار (اعلام) نمایید.