امنیت قطعات و اجزاء از طریق بسته‌بندی فراهم می‌شود. فراتر از محافظت مکانیکی در برابر bent leads و سایر آسیب‌های فیزیکی، مشکلات جدی مانند هم‌صفحه‌ای بودن، لحیم‌پذیری، آسیب تخلیه الکترواستاتیک (ESD)، و باز شدن ناگهانی بسته به دلیل بسته‌بندی نادرست ایجاد می‌شود.

یکی از رایج‌ترین چیزهایی که می‌بینیم بسته‌بندی‌هایی است که ظاهراً شبیه بسته‌بندی‌هایی کارخانه‌ای هستند، اما در واقع اینطور نیست. تهیه برچسب و مهر و موم مجدد برای اینکه نو به نظر برسند، کار نسبتاً آسانی است. به همین دلیل، توصیه می‌کنیم که همه بسته‌ها، صرف‌نظر از ظاهر بیرونی آنها، باز شده و بازرسی شوند. جعل کردن بسته‌بندی بسیار ساده است، اما جعل قطعات داخل آن کار ساده‌ای نیست.

قطعه آزمون طیف گسترده‌ای از خدمات بسته‌بندی – بسته بندی خشک (baking) (هیدروژن‌زدایی؟) برای حفاظت در برابر رطوبت، ضد ضربه، انتقال از لوله یا سینی به نوار (transferring from tubes or trays to tape) –  برای اطمینان از تحویل محصولات شما در شرایط آماده برای مصرف ارائه می‌دهد. استانداردهای بین‌المللی برای بسته‌بندی و جابجایی ایمن کاملاً واضح هستند، و ما همه این استانداردها را رعایت می‌کنیم. مهم‌ترین جزئیات مربوط به بسته‌بندی در ادامه آمده است، در حالی‌که از مواد با بالاترین کیفیت استفاده می‌شود، توجه دقیق به جزئیات وجود دارد، و جابجایی با دقت انجام می‌شود.

لجستیک (تدارکات)

وقتی که محصولات شما در انبارتان قرار ندارند، کاملاً تحت کنترل شما نیستند. جهانی شدن صنعت باعث شده است تا ردپاها از طریق قطعاتی که در همه جا وارد و خارج می‌شوند، در سراسر جهان پراکنده شود. مدتهاست که حفظ یک نقطه توزیع واحد، از لحاظ هزینه و زمان مقرون به صرفه‌ترین روش توزیع است. قطعه آزمون طیف گسترده‌ای از خدمات و تخصص‌های لجستیک ارائه می‌دهند تا شرکت شما بدون اینکه مجبور به حفظ مکانهای جهانی باشد، ردپای جهانی داشته باشد.

قطعه آزمون امکانات لجستیکی را همراه با شبکه‌ای از متخصصان لجستیک در سراسر جهان حفظ نموده است. صرف‌نظر از اینکه کجا هستید، قطعات از کجا می‌آیند، یا اینکه به کجا می‌روند، ما می‌توانیم با ارائه‌ی راه‌حلی یک مرحله‌ای به شما کمک کنیم. ما خدمات حمل و نقل، دراپ شیپینگ، انبارداری، انتخاب و بسته‌بندی (pick and pack)، و خدمات ردیابی را عرضه می‌کنیم تا راه‌حل لجستیکی کامل را ارائه دهیم.

برای برتری و درخشش در بازار جهانی، به یک شبکه توزیع جهانی نیاز است. هزینه سربار حفظ و نگهداری از امکانات و تسهیلات اختصاصی بسیار زیاد است. راه‌حل‌های (راهکارهای) ما، انعطاف‌پذیری یک شبکه جهانی، بدون صرف هزینه برای آن شبکه را، در اختبارتان قرار می‌دهد.

drop shipping یک روش مدیریت زنجیره تامین است که در آن، خرده فروش اجناس را در انبار نگه نمی دارد بلکه به جای این کار، تنها سفارش را از مشتری می گیرد و با تولید کننده و یا عمده فروش ارتباط برقرار می کند و تولیدکننده جنس را به مصرف کننده نهایی ارسال می کند.

سایر خدمات عبارتند از:

انتخاب و بسته‌بندی (pick and pack) – انبار شما را به یک مرکز توزیع با خدمات کامل تبدیل می‌کند.

نمایندگی حمل‌ و نقل / باربری – چه کسی متصدی مناسبی برای حمل و نقل است؟ نرخ حمل و نقل کالا چقدر است؟ چه کسی مواظب شما است؟ اجازه دهید قطعه آزمون این بارها را از روی دوشتان بردارد.

توزیع داخلی – آیا فکر می‌کنید UPS, FedEx, DHL بهترین روش‌های دریافت محصول است؟ دوباره فکر کنید.

مدل‌سازی لجستیک – اجازه دهید ما یک مدل لجستیک کارآمد برایتان طراحی کنیم و تجربه گسترده ما در زمینه‌ی مقررات محلی گمرک، این کار را آسان می‌کند.