قطعه آزمون مفتخر است به داشتن تیمی فوق‌العاده با 35 حرفه اختصاصی که در طی سال‌ها ساخته‌ایم. ما در اینجا توجه خاصی به انگیزه و صداقت شخصی داریم و فکر می‌کنیم این موضوع در سطح تعهد کل کارکنان ما، از خدمات فروش و مهندسی تا مهندسان خستگی‌ناپذیر ما نمایان است.

تیم مهندسی ما تجربه مستقیمی از تولیدکنندگان قطعات اصلی و کابران محصولات به دست آورده است. فلسفه ما این است که مهندسان ما باید قطعات درونی و بیرونی را بشناسند، بنابراین، ما افراد حرفه‌ای را از شرکت‌های سازنده قطعات، و شرکت‌های مصرف‌کننده آن قطعات استخدام می‌کنیم.

ما یک برنامه آموزشی و ارزیابی جامع تهیه کرده ایم تا اطمینان داشته باشید که می توانید به کادر فنی با بالاترین مدارک و صلاحیت‌های فنی تکیه کنید.

تیم ما، تجسمی از فرهنگ یکپارچگی قطعه آزمون هستند. هر یک با دقت انتخاب شده‌اند و آموزش‌های گسترده‌ای دیده‌اند تا به طور کامل روشهای بازرسی و معیارهای پذیرش، فرآیندهای تست، استانداردهای صنعت و قطعه آزمون، اصطلاحات و لجستیک را درک کنند. آنها اینجا هستند تا با شما همکاری کنند، به سئوالاتتان پاسخ دهند، راهنمایی کنند، به ارائه پیشنهادات و خلق راهکارها بپردازند. به طور خلاصه، آنها برای کمک به شما اینجا هستند.