تست الکتریکال

قطعه آزمون متخصص در زمان انتظار (زمان انجام کار) کم و تامین شرایط لازم برای تست اجزای ترکیبی است. ما آنالوگ، پاور، منفعل، گسسته، دیجیتال، سیگنال – مختلط، منطقی، حافظه، فرکانس بالا، پردازشگرها، کنترلرها، و سایر موارد را آزمایش می‌کنیم. مهندسین متخصص تست، تجهیزات مدرن تست، و فرایندهای پیشرفته تست با استفاده از هر دو روش ATE و تست آزمایشگاهی، پوشش‌دهی تست را برای طیف گسترده‌ای از دستگاه ها فراهم می‌کنند و یک گزارش دقیق و حرفه‌ای به همراه هر پروژه تست ارائه می‌شود.

خدمات تست ما در طیفی از تست پارامتری 100٪ در سطح مدیریت تغییر سفارش (OCM) تولید تا پلتفرم‌ها و فرآیندهای کارکردی سفارشی برای خانواده خاص دستگاه ها قرار دارد. انواع زیادی تست وجود دارد، زیرا قطعات و اجزای بسیاری وجود دارند که همه آنها منحصر به فرد و خاص هستند و در دستگاههای دیگر کاربردی ندارند.

با هر استعلام، ما سطح تست موجود را بدون زمان انتظار و هزینه‌های خدمات تست که با آن آشنا هستید، تایید می‌کنیم.

برای توضیحات بیشتر به لینک های‌ ما در مورد روش های مختلف آزمایش قطعات مراجعه نمایید. تمام روش‌های تست الکتریکی را می‌توان با آزمایش عملی (burn – in) (فرسوده‌سازی سریع برای اعتبارسنجی طول عمر دستگاه)، دامنه درجه حرارت high-side (انطباق با شرایط تجاری در برابر صنعتی در برابر نظامی) و خدمات بازرسی مکانیکی / بصری ما تکمیل کرد.

خدمات بررسی و اثبات صحت (اصلیت) خازن سرامیکی چند لایه (MLCC)

یکی از دشوارترین مراحل اثبات صحت (اصلیت) در دسته‌بندی‌های قطعات، دستگاه های گسسته منفعل هستند.

این نوع دستگاه ها، که شامل خازن‌ها، مقاومت‌ها (رزیستور)، اندوکتورها (القاگر)، و ترانسفورماتورها (مبدل) هستند، قالب (die) ندارند. بیشتر پروتکل‌های آزمایش، از جمله اشعه ایکس و جداسازی کپسول دارای مراحل تایید علائم  قالب (die) جهت ردیابی تولیدکننده و حتی شماره قطعه و اندازه و جهت قالب (die) هستند. اما این دستگاهها قالب ندارند. بدون قالب، چه کاری انجام می‌دهید؟ عملکرد پارامتری از طریق مالکیت حقوق معنوی محافظت نمی‌شود – افراد معمولاً خازن‌های جعلی نمی‌سازند. آنچه معمولاً انجام می‌شود، تقلب به روش cross (پیوند متقاطع) است، بدین صورت که محصولات با خواص مکانیکی و الکتریکی مشابه از یک تولید‌کننده با قیمت پایین‌تر جایگزین دستگاه درخواستی می‌شوند، و برچسب نیز تغییر می‌کند. و چنانچه خازن‌ها در طیف تعیین شده باشند، بیشتر این دستگاهها از پروفایل تست اولیه عبور می‌کنند. با این حال، قابلیت اطمینان (پایایی) این قطعات جعلی و با برچسب‌گذاری مجدد اثبات نشده است و به احتمال زیاد خراب می‌شوند. چنانچه ابعاد (که استاندارد هستند) در چارچوب مشخصات سازنده قرار داشته باشد، بازرسی بصری خارجی (EVI) اندکی مشخص می‌کند. آزمایشات الکتریکی احتمال بالاتری برای شناسایی قطعات زیراستاندارد دارند، به ویژه اگر آزمایش محدود به یک پارامتر خاص در دمای محیط اطراف نباشد. به شما می‌گویند اگر قطعات منطبق با مشخصات باشند، به معنای اصالت آنها نیست. بنابراین چگونه می‌توان صحت (اصلیت) آنها را تایید نمود؟ آزمایشگاههای قطعه آزمون، از طریق آزمایشات مستقل گسترده و آنالیز، در حال توسعه‌ی پروتکل‌های جدید تست و بازرسی برای دستگاههای منفعل است تا به آن سئوال پاسخ دهند. در این یادداشت، یک راه‌حل خاص برای خازن‌های تراشه چندلایه (MLCC) ارائه می‌شود. تولیدکنندگان مختلف دارای کنترل‌های فرآیند متفاوتی هستند، و معمولاٌ تولیدکنندگان ردیف اول از مواد با استحکام بیشتر و کنترل‌های فرایند (که از مالکیت معنوی، و فناوری اختصاصی کاملاً محافظت شده برخوردار هستند) استفاده می‌کنند، که به تمایز عملکرد، پایداری و قابلیت اطمینان محصولاتشان کمک می‌کند. آزمایشگاه قطعه آزمون پروفایلی را توسعه داده است که نه تنها عملکرد دستگاه را نسبت به مشخصات آن اندازه‌گیری می‌کند، بلکه پایداری (ثبات) تولید و نحوه‌ی برابری آن با پایداری دستگاه اندازه‌گیری می‌شود. این پروفایل فراتر از EVI و تست ظرفیت خازنی اصلی است و به بررسی نحوه ساخت دستگاه می‌پردازد. ظرفیت خازنی آن چیزی است که آن را به خازن تبدیل می‌کند، تولید (ساخت) چیزی است که یک MLCC خاص را منحصر به فرد می‌کند.