فرآیند ما

ما مدلی ایجاد نموده‌ایم تا هم برای شما و هم برای تامین‌کننده شما کارآمد باشد و با سرعت و روشی مقرون به صرفه به نتیجه مورد نظر برسید.

پیشنهاد می‌دهیم که تامین‌کنندگان همه مقادیر محصول را به طور کامل و مستقیم به ما تحویل دهد، بدین‌ترتیب می‌توانیم مطمئن باشیم که نمونه‌های تست شده نماینده کل مجموعه هستند. اگر قطعات قابل قبول باشند، آنگاه می‌توانیم آنها را بسته‌بندی و ارسال کنیم تا زنجیره مسئولیت و کنترل حفظ شود.

جریان این فرآیند توصیه شده با بازرسی بصری خارجی شروع می‌شود، سپس روشهای بازرسی پیشرفته اشعه ایکس، جداسازی کپسول، و آنالیز RoHS، و در نهایت، به تست الکتریکی منتهی می‌شود. به محض اینکه مشخص شد که دستگاه ها معیوب هستند، این جریان را متوقف می‌کنیم. با انجام ندادنِ بازرسی‌ها و روشهای تست غیرضروری، زمان انتظار سریع‌تر شده و هزینه‌های کمتری به شما تحمیل می‌شود.

درباره ما

 یکی از مسائل مورد تمرکز ما در قطعه آزمون کیفیت ست و به طور جدی دوره‌های آموزشی مربوط به استاندارد IPC/JEDEC، فرایند عملیاتی و کنترل کیفیت و بازدهی را گذراندیم.

این شرکت در حال حاضر به ارائه‌ی خدمات منابع انسانی (آموزش، توسعه، و استخدام) و عملیاتی (تست و غربالگری) می‌پردازد. قطعه آزمون واحدهای آزمایش، بازرسی، و بسته‌بندی را در پاسخ به گسترش رو به رشد قطعات الکترونیک زیر استاندارد و تقلبی تاسیس نمود. قطعه آزمون پس از تحقیق و بررسی بازار داخلی، گام در جایی نهاد که قبلاً هیچ شرکتی حضور نداشت تا خدمات کنترل کیفیت و عملیاتی را برای توزیع‌کنندگان خارجی و داخلی به طور یکسان فراهم نماید. قطعه آزمون اقدام به تنظیم استاندارد و ارائه مدل برای خدمات مهم و جامع در سراسر این صنعت جهانی نمود.

امروزه آزمایشگاه قطعه آزمون بر افزایش دائمی خدمات و انتظارات مشتریان تمرکز دارد، که نه تنها با ارائه خدمات تست و کنترل کیفیت، بلکه با آموزش استانداردها، فرایندها، اصطلاحات، خطرات و الزامات این صنعت صورت می‌گیرد.

قطعه آزمون فراتر از قطعات الکترونیک پیش رفت و در پیِ تشدید نگرانی‌های جهانی به دلیل افزایش موج فراخوان‌ها و برگشت‌هایی که در طول سال ها به اوج خود رسید، شروع به ارائه‌ی راهکارهای تضمین کیفیت برای کل مجموعه‌های الکترونیکی و سایر محصولات ساخته شده کرد.